Pulmamessini on jäänud

EESTI PULMAMESS 2021

EKSPONENDID

Tutvu kõikide ettevõtetega, kes Eesti Pulmamessil Tallinna Lauluväljakul osalevad

true

EESTI SUURIM PULMAMESS TOIMUB 7-9 MAI TALLINNAS

HEAD NOORPAARID - SAAME JÄLLE KOKKU!
Pulmamessi missiooniks on anda noorpaaridele vajalikku infot ning suurendada inimeste teadmisi pulmade planeerimisel. Samuti annab mess nii Eesti elanikele kui meie külalistele ülevaate Eesti pulmavaldkonna hetkeseisust ja arengutest. Selleks kutsume igal kevadel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti pulmavaldkonnas vähegi tegijad on ja arengutes kaasa rääkida soovivad. 

Eesti Pulmamess pakub uut infot, tegevust ja teadmisi. Toimuvad esitlused, võistlused ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine ja messilik, mille tulemusena näeme põnevaid esinejaid erinevatest žanritest, keda saab üritustele esinema kutsuda. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*
Sissepääs on tasuta!

 

 

aboutusicon
KUS?
TALLINNA LAULUVÄLJAKUL
aboutusicon
MILLAL?
7.-9. MAI 2021
about-main-image
Korduma Kippuvad Küsimused

KKK!

Mõnele lihtsamale küsimusele leiate vastused siit. Kui aga on soov teada saada midagi konkreetsemalt, siis kirjutage kontaktide all olevatele emailidele või täitke seal asuv ankeet ja saatke ära!

Alates sellest aastast on Eesti Pulmamess kõigile külastajatele tasuta
Eelnevalt registreerunud noorpaaridel on võimalik saada Eesti Pulmamessilt terviklik lahenus - pulmatortide degustatsioon, personaalsed nõustamised jne.

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID

true

Pulmablogi

Leia häid nippe ja tegijaid meie pulmablogist

true